Samsung Galaxy S9 + визнали найкращим смартфоном для фотозйомки

1 березня 2018, 16:16

Експерти профільного сайту DxOMark привласнили фотокамері флагманського смартфона Samsung Galaxy S9 + рекордний рейтинг.

Новий флагман Samsung випередив Pixel 2 і iPhone X, повідомляє Pocket Now.

Хоча продажі смартфона ще не почалися, фотоексперти DxOMark вже встигли перевірити велику версію гаджета за допомогою серії комплексних тестів, включаючи 1500 знімків і більше 2 годин відеороликів як в контрольованих лабораторних умовах, так і в природних внутрішніх і зовнішніх сценах.

Відео дня

Загальний результат смартфона склав 99 балів. За якість фото він отримав рекордні 104 бали, за якість відеороликів смартфону дали 91 бал. Друге місце в рейтингу DxOMark займає Google Pixel 2 з результатом 98 балів (99 і 96 балів за фото і відео). Таким чином, новинка від Samsung все ж трохи поступається Pixel 2 в якості зйомки відео.

Але ось при фотографуванні експерти відзначили низький рівень шуму в усіх умовах, високий рівень деталізації при фотографуванні в приміщенні, дуже швидке і точне автофокусування, а також правильну передачу кольору і гарну роздільну здатність кадрів. Камера гаджета дозволяє "створювати найяскравіші знімки в світі в умовах тьмяного світла, а також найбільш різкі, найдокладніші фотографії в сонячних умовах".

Слабким місцем камери Samsung Galaxy S9 + назвали якість розмиття фону при портретних знімках. Проте, воно все одно краще, ніж у конкурентів. Крім того, експозиція "зрідка" буває нестабільна.

Відзначимо, флагманський Galaxy S9 + отримав подвійну камеру з модулями 12 + 12 Мп, а також змінну діафрагму в проміжку від f/2,4 до f/1,5. Samsung Galaxy S9 + може знімати відео з роздільною здатністю 4K (3840x2160) при 60 кадрах в секунду.

Раніше НВ повідомляло, що новий флагман від Samsung, модель Galaxy S9, програє в контрольних тестах для оцінки продуктивності та швидкості. Пристрій відстає від торішніх iPhone X і iPhone 8. При цьому журналісти протестували зразки, які були представлені 25 лютого на виставці MWC.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X