Розумніший за багатьох. Творець Android працює над смартфоном, який сам відповідає на листи

11 жовтня 2018, 11:00

Заснована творцем Android Енді Рубіним фірма Essential зайнята розробкою смартфона з інноваційним інтерфейсом і підтримкою штучного інтелекту.

Пристрій, який все ще перебуває в розробці, має відповідати на повідомлення й електронні листи від імені користувача, пише The Verge.

Зазначається, що новий гаджет призначений для "звільнення користувачів від їх телефонів". Він отримає невеликий екран і буде контролюватися в основному за допомогою голосових команд, тоді як вбудований штучний інтелект буде імітувати власника, автоматично реагуючи на повідомлення електронної пошти та текстові повідомлення, наприклад - на прийом замовлень.

Відео дня

У Essential хочуть, щоб пристрій був здатний самостійно відповідати на листи і повідомлення, призначати зустрічі тощо. Проте, незрозуміло, чим смартфон буде керуватися в кожному конкретному випадку.

Засновник і глава Essential Products Енді Рубін в інтерв'ю Bloomberg минулого року виклав свою мрію про телефон, який є "віртуальної версією вас". Цей продукт, сказав Рубін, дозволить комусь забути про постійне використання смартфонів.

"Ви можна насолоджуватися життям, коли вечеряєте, не торкаючись свого телефону, і ви можете довіряти своєму телефону, щоб він робив щось від вашого імені", - сказав тоді Рубін.

Судячи з усього, Essential вклала всі сили в розробку нового смартфона. Всі інші проекти, включаючи друге покоління Essential Phone і "розумну" колонку, були згорнуті, оскільки вони мало відрізнялися від тих, що вже пропонує ринок. Перший прототип пристрою буде готовий вже до кінця року, а покажуть його на виставці CES 2019, яка відбудеться в січні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X