Розумний пістолет. Beretta підключила свою зброю до смартфону - інфографіка

24 листопада 2015, 20:22
Італійська збройова компанія Beretta розробила "розумний пістолет" з революційною системою i-Protect, що здатна звести до мінімуму несанкціоноване використання зброї

Як повідомляє ТСН, новий пістолет має кобуру з подвійним захистом і підключається до смартфону або планшету за допомогою спеціального додатка.

Крім цього, i-Protect має сенсори системи Beretta BZero, які відстежують серцебиття власника пістолета, положення його тіла, частоту дихання і його місцезнаходження.

Відео дня

Усе це дозволяє обмежити несанкціоноване використання зброї: можна в режимі реального часу відслідковувати, коли дістали пістолет з кобури, зняли з запобіжника або вистрілили, відслідковувати кількість патронів в магазині, транслювати відео з встановленою на нього камери, автоматично надсилати іншим бійцям, які знаходяться поруч, що їх товариш дістав пістолет з кобури, а також повідомляти про його смерть або поранення.

Таким чином, зброю цілого бойового підрозділу тепер можна об'єднати в єдину мережу.

Система також може транслювати відео з камери, яка встановлена на пістолет, і повідомляти про поранення бійця за допомогою спеціального одягу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X