Розумний годинник Apple врятував життя хлопця з Австралії

7 серпня 2018, 08:04

24-річний Адам Лав дізнався про проблеми з серцем, коли почав отримувати повідомлення з програми для здоров'я на Apple Watch.

Хлопець побачив, що його серце б'ється з частотою 120-130 ударів в хвилину, тобто вдвічі частіше, ніж у здорових людей, повідомляє австралійський сайт 9news.

"Частота серцевих скорочень уві сні становила в середньому близько 130-140 ударів в хвилину. Так було, коли я відпочивав близько шести годин вночі", - сказав містер Лав.

Відео дня

Хлопець звернувся в службу порятунку. Лікарі відправили його до лікарні, де провели діагностику серця Лава. У нього була виявлена ​​рідкісна серцева патологія: насичена киснем кров надходила в праве передсердя замість лівого.

"Таким чином, кров марно циркулює навколо легені і не виходить в іншу частину його тіла", - пояснив кардіохірург, професор Майкл Уїлсон. Стандартною процедурою в цьому випадку була б операція на відкритому серці, але професор Уїлсон провів операцію за допомогою робота Da Vinci і крихітного розрізу. Це скоротило час відновлення до 3 тижнів.

Всього через чотири дні після операції Адам Лав повернувся додому, зізнавшись, що "Вийшло непогано". Цікаво що Лав вивчає робототехніку в університеті і тепер, здається, є шанувальником Apple на все життя.

"Я не думаю, що тепер я буду жити без Apple Watch. Мені подобається його зручність, але також і той факт, що гаджет просто знайшов щось медичне, про що я й гадки не мав, і це потенційно врятувало моє життя", - зізнався Адам Лав.

Навесні 2018 року НВ повідомляло, що розумний годинник Apple врятував життя жителю Нью-Йорка. Під час роботи у Вільяма Монзіделіса запаморочилася голова і почалася кровотеча. Незабаром після цього Apple Watch відправив йому повідомлення з пропозицією терміново звернутися за медичною допомогою.

По дорозі в лікарню у Монзіделіса почалися напади, і до моменту прибуття в медустанову (всього через 30 хвилин) він втратив дуже багато крові. Доктора виявили, що у Монзіделіса була виразка і він потребував переливання крові для хірургічного втручання. Лікарі провели операцію, і він вижив.

Показати ще новини
Радіо НВ
X