Розмір не той. У Росії менеджер судиться з Apple через розмір мегабайта

14 квітня 2017, 16:22
Менеджер російської мережі Дмитро Петров звинувачує Apple, що в її мегабайті - тисяча байтів, а не 1024

Поки суд відклав слухання за позовом Петрова до 22 травня, в тому числі, у зв'язку з вимогою відповідача провести експертизу, повідомляє Ferra.

Дмитро Петров, директор по зв'язках з органами влади в Мегафоні судиться з Apple Sales International, російським представництвом Apple Еппл рус і рітейлером re:Store через Пресненський районний суд Москви як приватна особа, а не як представник оператора мережі.

Відео дня

З точки зору Петрова, Apple некоректно розраховує обсяг накопичувача, виходячи з того, що мегабайт дорівнює 1000 Кб, а в російському законодавстві він становить 1024 Кб. У своєму позові він наполягає, що обсяг реального накопичувача смартфона не відповідає заявленому виробником.

Претензії викликав iPhone 6s з 16 ГБ вбудованої флеш-пам'яті. Петров стверджує, що реальний обсяг становить менше 12 ГБ.

На основі цього "невідповідності" Петров вимагає повернути йому витрачені на смартфон 54 тисяч рублів, а також 45 тисяч рублів в якості компенсації витрат на судові витрати.

Це вже не перший позов Петрова до Apple і re:Store. У вересні 2016 року він подав позов після того, як пошкодивши екран не захотів змінювати його за додатковою програмою обслуговування. Петров вимагав змусити Apple ввозити дисплеї в російські сервіс-центри, але суд відхилив його позов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X