ІТ-спеціаліст створить компанію, яка буде підтримувати громадянські ініціативи

13 травня 2016, 02:28
Відомий український інтернет-діяч і активіст Роман Хміль створить аутсорсингову компанію Refactor.ua, яка буде віддавати волонтерам на громадянські ініціативи 10% свого обороту. Про це повідомляє сайт Ain.ua

12 травня Хміль опублікував свої ідеї на сайті DOU, щоб зібрати фідбек серед програмістів.

Проект Refactor включає в себе ідеї заробітку в IT та підтримку некомерційних ініціатив в Україні. Тому частина зарплат і доходів розміром до 10% буде перераховуватися до фонду фінансування громадських ініціатив.

Відео дня

Відрахування в фонд будуть автоматичними, а розподіл коштів буде визначатися самими співробітниками компанії шляхом голосування. За розрахунками засновника, дана компанія зможе поповнювати фонд на 5 млн доларів на рік за умови роботи в компанії 1000 інженерів з середнім доходом в $4000 в місяць.

"Такий фонд увійде в трійку найбільших в Україні, а ще через п'ять років з бюджетом в $30 млн в рік стане найбільшим в країні", - висловив упевненість Хміль.

Вже до вересня він планує відкрити офіс компанії.

Нагадаємо, в березні портал IT Outsoursing News опублікував дані, за якими Україна має найбільше та найбільш швидкозростаюче число IT-фахівців в Європі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X