Робот з українським "корінням" увійшов в Топ-25 винаходів за версією Time

28 листопада 2017, 18:41
У щорічний рейтинг найвизначніших інновацій авторитетного журналу Time потрапив робот Jibo, участь у розробці якого прийняв львівський офіс Waverley Software

Персональний "помічник для дому" Jibo схожий на "героя" фантастичних фільмів і вигідно відрізняється від Amazon Echo та Google Home. Останні два – це, по суті, лише нерухомі динаміки, які реагують на голос власника. А от перший соціальний робот Jibo вигідно відрізняється. До такого висновку прийшли журналісти відомого видання Time, які склали список найцікавіших винаходів 2017 року.

Відео дня

Він може розмовляти, бачити, чути і відповідати, як жива істота, заявили його розробники з компанії Waverley Software. Його кругла "голова" з великим "обличчям" можуть повертатися до співрозмовника та виражати емоції анімованими символами. Він може не тільки хіхікати чи танцювати, ніби то розмахувати неіснуючими руками – Jibo найбільше наближений за поведінкою до людини. Тоді як його попередники не можуть похвалитися такою можливістю, зазначило видання Time. Така технологія може видатися комусь кумедною чи моторошною, але вона може докорінно змінити спосіб взаємодії з машинами.

Участь у проекті Jibo прийняли розробники Waverley Software з її львівського офісу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X