Ризикові селфі стали поширеною причиною нещасних випадків

7 липня 2016, 14:34
Менш ніж за два тижні в Перу загинуло двоє туристів, які намагалися зробити селфі. Один впав з водоспаду Гокта, інший – з уступу в Мачу-Пікчу. Нещасні випадки, пов'язані ризиковими селфі стали лякаючою тенденцією останнім часом

За даними дослідження аналітичної компанії Priceonomics, найпоширенішою причиною загибелі, пов'язаної з селфі, є падіння з висоти. Спроби зробити ефектне фото нерідко призводять і до утоплення. Середній вік жертв селфі становить 21 рік. Левова частка серед них чоловіки.

Відео дня

Явище вже було відмічено владою ряду країн світу. Заходи, спрямовані на запобігання подібних нещасних випадків, не змусили себе довго чекати. Наприклад, в Індії, де в минулому році через селфі загинуло майже три десятки людей, були введені зони, в яких заборонено робити подібні знімки.

В Росії і Норвегії були опубліковані керівництва, як зробити безпечне селфі.

"Багато людей гинуть, роблячи те, що їм подобається, але жодна кількість лайків і ретвітів не варта такого крутого селфі, - відзначає оглядач The Next Web Натт Гарун. – Статистика за останні два роки не показує ніяких ознак уповільнення тенденції, що лякає".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X