Хто більше? Redmi готує перший в світі смартфон з камерою на 64 МП

22 липня 2019, 13:02

Дочірній підрозділ Xiaomi, компанія Redmi, випустила тизер свого смартфона з 64-мегапіксельною камерою.

Цілком можливо, що нова модель Redmi стане першим в світі смартфоном з 64-мегапіксельною камерою, випередивши Realme і Samsung, пише GizmoChina.

Тизер являє собою зображення кота і чіткі деталі навколо його очей. На жаль, це все, що ми отримали від офіційного тізера.

Відео дня

Випуск подібного смартфона був би великим кроком для бренду, який недавно відділився від свого батька, Xiaomi. Кажуть, що і Realme, і Samsung працюють над гаджетами з таким же модулем камери, але їх запуск очікується в кінці цього року.

Фактично, генеральний директор Realme Мадхав Шет вже поділився парою прикладів знімків ще в червні, даючи нам уявлення про рівень деталізації 64-мегапіксельного телефону. Але, з огляду на час виходу тізера, схоже, що Redmi перевершить і Realme, і Samsung у випуску першого в світі 64-мегапіксельного смартфона.

Чутки про 64-мегапіксельний смартфон від Redmi ходять з початку червня. У додатку камери MIUI вже помітили такі терміни, як «64-мегапіксельний режим UltraPixel» і «64-мегапіксельна подвійна камера. У телефоні, швидше за все, буде використовуватися нещодавно випущений 64-мегапіксельний сенсор ISOCELL Bright GW1 від Samsung.

У Мережі розгорнулося обговорення на тему того, як буде називатися смартфон. Найбільш популярними варіантами є Redmi K30 і Redmi Note 8, однак Xiaomi і Redmi неодноразово підтверджували, що вони можуть придумувати найнесподіваніші назви.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X