Розмели. Xiaomi призупинила продаж флагманського Mi 9

15 березня 2019, 16:24

14 березня компанія Xiaomi тимчасово зупинила продажі Mi 9 SE і Mi 9 Transparent Edition.

Причиною скасування китайський технічний гігант назвав недостатній запас смартфонів, повідомляє Gizmochina .

Ймовірно, Xiaomi намагається уникнути ситуації, коли буде доступно тільки близько 200 000 пристроїв, а моделі не буде в наявності всього через кілька секунд після того, як вони надійдуть у продаж. Компанія принесла вибачення фанатам і натякнула, що всі співробітники на її виробничої лінії роблять все можливе, щоб підготувати достатню кількість пристроїв для наступних продажів.

Відео дня

"Ми приносимо вибачення за шкоду, завдану користувацькому досвіду наших покупців. Товарів просто не вистачає. Сьогодні вдень Xiaomi прийняла таке рішення для накопичення складських запасів", - повідомив у відкритому зверненні глава відділу по зв'язках з громадськістю Xiaomi Сюй Джи Цю.

Крім того, компанія нещодавно визнала, що її виробничий процес необхідно впорядкувати, щоб збільшити наявні запаси. Нещодавно компанія повідомила, що приступає до внутрішнього навчання з метою збільшення виробництва.

Раніше засновник компанії Лей Цзюнь заявив на своїй сторінці в Weibo: "Якщо Xiaomi поставить менше мільйона одиниць Mi9 в перший місяць, я сам піду на завод, щоб збирати смартфони". Пізніше він нагадав в соцмережах про свою обіцянку. Мабуть, нам ще належить побачити результат цих кроків.

Моделі надійдуть у продаж знову 19 березня, а це всього через пару днів.

Показати ще новини
Радіо NV
X