Раптово. Китайці відродять легендарний бренд надолонників Palm

1 вересня 2017, 15:12
Відомий на рубежі століть бренд кишенькових комп'ютерів Palm готується повернути до життя китайська компанія TCL

TCL Corporation має намір випустити перший смартфон під брендом Palm вже в 2018 році, пише Android Authority .

Компанія Palm була заснована в США в 1992 році і виробляла кишенькові персональні комп'ютери, а пізніше і смартфони на основі власної Palm OS. У 2010 році Palm був поглинений корпорацією Hewlett-Packard, а в кінці 2014 року бренд Palm перейшов до китайської TCL Corporation.

Відео дня

На виставці IFA 2017 менеджер з маркетингу компанії TCL Стефан Шрайт розповів, що китайський гігант планує відродити легендарну марку. Китайці готові випустити перший смартфон вже на початку наступного року. Судячи з усього, апарати будуть працювати під управлінням ОС Android.

Цікаво, що це буде вже другий подібний досвід для TCL Corporation. Раніше китайці викупили права на бренд BlackBerry і вже випустили перший телефон під цією торговою маркою: BlackBerry KEYone. Журналісти відзначають, що можливе відродження брендів нагадує і ситуацію з брендом Nokia, смартфони під яким зараз випускає китайська HMD Global.

Відзначається, що TCL зосередиться на трьох ключових групах клієнтів з окремим брендом для кожної: Alcatel - для молоді та масового ринку; BlackBerry - для корпоративних клієнтів і Palm - для старшого покоління, яке пам'ятає цей бренд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X