Проспорила. Razer готується до випуску тостера для геймерів

7 травня 2019, 12:02

Тостер Razer повинен був бути першоквітневим жартом, але після програного спору про мільйон лайків компанія задумалася про створення гаджета.

Глава компанії був змушений офіційно оголосити про вихід ігрового пристрою, пише SlashGear.

Ще в 2012 році фанат на ім'я Марк Уізерс уклав угоду з генеральним директором Razer Мін-Лян Танем. Він побачив, як інший фанат Razer на ім'я Майкл зробив необдуманий коментар про тостер Razer - і загорівся цією ідеєю.

Відео дня

Facebook-сторінка "Дайте нам тостер Razer" була створена до вересня 2013 року. 13 вересня 2013, Марк Уізерс привернув увагу Мін-Лян Тана до цієї сторінки і директор Razer пообіцяв: "Якщо ви отримаєте мільйон лайків на своїй сторінці, я зроблю вам тостер Razer".

У 2016 році Razer випустила жартівливий першоквітневий ролик, в якому анонсувала тостер. Компанія навіть створила краудфандингову сторінку, але в якості жарту. Проте фанати пам'ятали про сторінку "Give us the Razer Toaster" і продовжували її лайкати. Через 5 років пост на Facebook зібрав близько 50 000 лайків, а 12 осіб зробили собі татуювання з тостером Razer.

"Добре - я не думав, що ці хлопці збираються це зробити - але вони зробили. Договір, який у нас був, полягав в тому, щоб набрати мільйон лайків, а кожне татуювання Razer Toaster еквівалентне 100 тисячам лайків ... і тепер у них є 12 татуювань Razer Toaster", - написав Мін-Лян Тан.

"Я планую зібрати свою команду дизайнерів та інженерів. Це займе кілька років - але я обов'язково поділюся цим прогресом - і зроблю це справою всієї спільноти", - сказав фанатам бренду Мін-Лян Тан.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X