Прощавай, реклама. Використання адблокерів на смартфонах збільшує час роботи від однієї зарядки

14 березня 2016, 08:01
Експерти порталу Wirecutter, присвяченого гаджетам, виявили, що при використанні блокувальників реклами на смартфонах можна на 50% знизити витрату батареї

Для експерименту вони використовували iPhone 6s і протягом двох годин переглядали різні сайти. Спершу вони виконали цю процедуру без блокувальників реклами, а потім повторили її, але вже з додатком 1Blocker. Різниця у витраті заряду батареї, яку вони помітили, виявилася вельми істотною.

Відео дня

"Без адблокера батарея телефону сіла на 18%, а з ним – тільки на 9%, тож перегляд реклами подвоїв витрату батареї", - пишуть автори експерименту.

Потім вони провели ті ж дослідження зі смартфоном Moto X Pure, що працює на Android. Різниця виявилася ще більш істотною, ніж на iPhone. Двогодинний забіг по інтернету без блокувальника реклами обійшовся у 22% заряду. Після установки Ghostery витрата скоротився до 8%. Тобто майже в три рази.

Раніше Opera випустила нову версію свого браузера для ПК з функцією блокування реклами. Норвезька компанія стверджує, що з рідним адблокером браузер працює на 40% швидше, ніж з аналогічними сторонніми розширеннями. Поки нововведення доступне тільки у версії для розробників, але, очевидно, незабаром воно з'явиться і в версії для широкої аудиторії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X