Прощавай, приватність. В США інтернет-провайдерам знову дозволили торгувати даними про користувачів

30 березня 2017, 10:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Новим документом Конгрес США "висловив незгоду" з прийнятими в 2016 році заборонами на продаж користувальницьких даних третім особам

Документ підтримали 215 конгресменів, 205 проголосували проти. Щоб закон набув чинності, його має підписати президент США, пише Tech Crunch.

"Це рішення анулює правило Федеральної комісії зі зв'язку під назвою "Захист конфіденційності Клієнтів широкосмугового зв'язку та інших телекомунікаційних послуг", яке вимагало явної згоди у тих випадках, коли широкосмуговий провайдер пропонує клієнтам фінансові стимули в обмін на право провайдера використовувати конфіденційну інформацію клієнта", - йдеться в документі.

Відео дня

Таким чином, від провайдерів тепер не потрібно отримувати згоду на передачу даних третім сторонам. При цьому вони не зможуть аналізувати зашифрований трафік, томув, якщо користувач користується HTTPS-з'єднанням, провайдер буде отримувати інформацію про основний домен.

Американські ЗМІ називають це рішення "великою перемогою рекламодавців", але відзначають, що дрібні провайдери можуть поліпшити своє становище на ринку, якщо відмовляться від продажу подібних даних - до них будуть підключатися люди, що піклуються про свою приватність.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X