Прокачай себе. 19 освітніх каналів, на які варто підписатися в Telegram - вибір редакції

1 вересня 2018, 13:31

Telegram поступово стає реальною альтернативою Facebook. Крім можливості для спілкування він пропонує також безліч цікавих каналів на будь-яку тематику. Ми зібрали найцікавіші, на наш погляд, освітні канали.

Якщо ви ще не стежите за каналами НВ — підписуйтесь на наш Telegram, Мнения Нового Времени і Viber!

Моя Вікіпедія - Статті, добірки цікавих подій по датах, добірки топ-статей по результатам пошуку за день, фото дня, цікаві матеріали.

Відео дня

Prometheus - досить відома освітня платформа. Вони надають безкоштовний доступ до кращих навчальних курсів для всіх бажаючих.

Почни Щось! - Канал про бізнес та економіку. Тут публікують як матеріали зі списками, так і діляться інформацією про різні івенти - конференції, лекції і навіть вакансії.

StudyDive Дейлі Live - Канал про хороші семінари. Дуже зручно, що кожен день робочого тижня має свою тематику - наприклад, у вівторок можна знайти щось для вивчення маркетингу, а ось в п'ятницю на каналі підказують, куди сходити «подивитися мистецтво».

studwayDIEM - Студенти не повинні проходити повз. Підбірка корисних лекцій та конкурсів і на безліч тем, вакансії, програми обміну - отже, все, що потрібно для саморозвитку.

Koteika pro. - Освітній канал українською мовою. Автори каналу самі розбираються в темі і пишуть короткий, а головне зрозумілий матеріал, який дуже легко сприймається.

mike_kiev/Depositphotos

Лабораторна миша - Фізик Антон Сененко веде канал про науку і реформування наукової сфери в Україні.

Фото-история - Історія ХХ і ХХІ століть в фотографіях.

History Porn - Та ж концепція, що і у Фото-истории, але без часових рамок.

Что почитать редактору - Привіт, редактор! Щоденна добірка матеріалів про редакторську справу. Підійде для видавців, копірайтерів, журналістів, маркетологів, СММщиків і... редакторів.

Українська журналістика - Все, що може допомогти вам бути в курсі того, чим живе українська журналістика. Інтерв'ю, призначення, поради та лекції.

Бонус для школярів - боти для підготовки до ЗНО:

Українська мова, українська література, математика, історія України, географія, біологія, хімія, фізика.

Також ви можете подивитися інші наші добірки:

Якщо вам цікава якась тема - обов'язково напишіть про це в коментарях!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X