Продаж розумних годинників Apple Watch впали на 71,6%

25 жовтня 2016, 09:23
Компанія Apple залишається лідером ринку смарт-годинників, але продажі гаджетів падають

Аналітична компанія IDC опублікувала звіт за результатами ринку смарт-годинників у третьому кварталі 2016 року. Всього за квартал поставки досягли обсягу в 2,7 мільйона штук, що на 51,6% менше торішнього результату в аналогічному кварталі, коли постачання склали 5,6 млн.

Відео дня

"Різке зниження обсягів поставок розумних годинників відображає те, як платформи і окремі виробники перепрофілювалися останнім часом", - зазначає Рамон Лама, менеджер компанії IDC. Крім того, останнім часом ринок диференцювався і стало очевидно, що "розумні годинники - не для всіх".

Лідером залишається компанія Apple зі смарт-годинниками Apple Watch. Однак, їх продажі впали на 71,6%, знизившись з 3,9 млн. до 1,1 млн. Аналітики прогнозують деяке зростання продажів в наступному кварталі за рахунок нових моделей, які були представлені у вересні.

Статистика продаж умных часов
Статистика продаж умных часов Фото:

До п'ятірки лідерів ринку смарт-годиників входять Garmin, Samsung, Lenovo і Pebble. Цікаво, що компанія Garmin змогла показати ріст продажу на 324% і випередити Samsung, продажі якої зросли на 9%.

А компанія Pebble - стартап, який стартував на Kickstarter в 2012 році. І зараз це підприємство замикає п'ятірку світових лідерів у виробництві розумних годинників. До речі, Pebble 2 - це перші годинники компанії, у яких є датчик серцевого ритму.

Раніше НВ повідомляло, що гаджети Apple Watch Series 1 та Series 2 надійдуть у продаж в Україні в п'ятницю, 28 жовтня. Нова модель компанії буде доступна за ціною від 13 199 гривень, а модель Apple Watch Series 1 - від 9 599 гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X