Пристрої на Android зайняли рекордну частку на ринку смартфонів

3 листопада 2016, 14:47
За останніми даними, росте тільки частка пристроїв на Android. Усі інші операційні системи безнадійно відстають

У третьому кварталі 2016-го року загальне число проданих смартфонів зросла на 6% порівняно з тим же періодом 2015-го року. Це 375,4 мільйона пристроїв, уточнює видання Business wire.

Відео дня

Телефони, що працюють на операційній системі Android, зайняли приблизно 87,5% всього ринку. Для порівняння, у 2015 році показник становив 84%. Нинішній показник є рекордним за всю історію спостережень.

У той же час, продажі iPhone знижуються. У світовому значенні частка скоротилася з 13,6% до 12,1%. А в третьому кварталі Apple розіслала по магазинах всього 45,5 мільйонів пристроїв, що на 5,2% менше, ніж за той же період минулого року.

Статистика рынка смартфонов
Статистика рынка смартфонов Фото:

А ось усі інші операційні системи впали дуже сильно - падіння склало 2% частки світового ринку, але в кількісному вираженні це падіння майже у вісім разів - з восьми до одного мільйона пристроїв.

"BlackBerry і Microsoft Windows Phone є, але їх частка зменшується, в той час, як Tizen і інші нові платформи зникають через малу підтримку розробників", - пояснив виконавчий директор компанії Strategy Analytics Ніл Моустон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X