За часiв Джобса такого не було. Американський блогер показав, як легко зігнути новий Apple iPad Pro - відео

17 листопада 2018, 11:25

Тоді як Samsung готується приголомшити світ смартфонами з гнучкими екранами, Apple - як завжди попереду всієї планети. Новий iPad Pro, виявляється, теж цілком собі гнучкий гаджет. Навіть незрозуміло, чому Apple не використовує цю обставину в рекламі нових планшетів, іронізують оглядачі.

Відомий американський блогер Зак Нелсон, який веде канал JerryRigEverything, на якому він згинає, свердлить і трощить всілякі гаджети, проаналізував новий Apple iPad Pro.

З'ясувалося, що топовий планшет Apple можна без особливих зусиль зігнути буквально навпіл і повністю знищити.

Відео дня

Блогер зазначає, що розпочав такі випробування після того, як на численних форумах стали з'являтися гнівні відгуки користувачів, які купили iPad Pro, і зіткнулися з тим, що планшет гнеться навіть при невеликих зусиллях. Або після перенесення в рюкзаку з іншими предметами, наприклад, книгами.

Експерти зазначають, що немає нічого дивного в тому, що планшет має меншу жорсткість, ніж смартфони, оскільки при аналогічній товщині у його корпусу велика фронтальна площа.

Також деякі оглядачі зазначають, що iPad попередніх поколінь також легко піддавалися згинанню. Однак, жоден iPad ранiше не можна було зігнути такими малими зусиллями.

Apple поки ніяк не коментує проблему.

Відео:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X