Презентація нових продуктів Apple - підсумковий фоторепортаж

9 вересня 2015, 22:44
9 вересня компанія Apple провела презентацію нових продуктів, в ході якої анонсувала новий смартфон, планшет і апдейти до вже існуючих гаджетів

Так, на зміну iPhone 6 і iPhone 6 Plus прийшли iPhone 6s і iPhone 6s Plus, головна особливість яких - сенсорний екран, який розпізнає силу натиснення (технологія 3D Touch).

Нові iPhone будуть продаватися в США за контрактом за тією ж ціною, що і попередні моделі: iPhone 6S - від $199 до $399 залежно від обсягу пам'яті, iPhone 6S Plus - від $299 до $499.

Відео дня

Крім того, вийшла вдосконалена версія приставки Apple TV, яка розпізнає голос за допомогою інтеграцією з Siri.

Новий iPad Pro отримав діагональ екрану 12,9 дюймів. Новий процесор A9X по швидкості майже в два рази випереджає A8X, встановлений в Air 2. Акумулятор розрахований на 10 годин безперервної роботи. iPad Pro швидший, ніж 80% випущених за останні півроку ноутбуків.

Також користувачів здивувала ще одна новинка - чутливий до сили натискання і куту нахилу стилус Pencil. Дехто з користувачів тут же почав жартувати з приводу того, що Стів Джобс колись вкрай негативно відгукувався про подібний девайс. Крім того, Apple представила iPad mini 4 за $400, який за потужністю можна порівняти з Air iPad 2.

Показати ще новини
Радіо НВ
X