Поєднали. На виставці MWC 2019 покажуть гнучкий смартфон-браслет

12 лютого 2019, 11:04

Китайський бренд Nubia розіслав запрошення на презентацію, на якій покажуть ще одну версію складаного або гнучкого смартфона.

Пристрій, який нагадує фітнес-браслет, отримав назву Nubia Alpha, повідомляє NDTV.

Запрошення від Nubia не дає нам уявлення про те, як буде виглядати новий смартфон, але слоган Flex you life натякає, що це буде презентація саме гнучкого телефону.

Відео дня

На виставці IFA 2018 Nubia продемонструвала прототип Alpha - смартфон з гнучкою смужкою дисплея, який розташовується на вашому зап'ясті, як розумний годинник. Пристрій було виставлено на стенді Nubia, але він не був функціональною моделлю, так як перебував на ранній стадії тестування. Існує велика ймовірність, що Nubia представить більш досконалу версію Alpha на MWC 2019, але це цілком може бути абсолютно інший пристрій.

Нещодавно генеральний директор Nubia Ні Фей заявив, що компанія готується представити новий переносний пристрій з гнучким дисплеєм, який, ймовірно, буде засновано на дизайні представленого прототипу.

Оскільки не було ніяких витоків про гнучкі телефони Nubia, за винятком прототипу Alpha, можна сподіватися на смартфон в форматі браслета. Це пристрій використовує Flex, який є запатентованою технологією Nubia для гнучких екранів. Кажуть, що телефон оснащений спеціально настроєним датчиком наближення, який визначає орієнтацію смартфона.

Апарат буде працювати на операційній системі Android, а не Wear OS. Новинка отримає вбудовану sim-карту (eSIM). Компанія також рекламувала 4G-з'єднання і розумну камеру.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X