Повернення легенди. Опубліковано перший рендер складного смартфона RAZR

1 лютого 2019, 13:40

Бренд Motorola планує створити нову версію свого легендарного телефону RAZR в 2019 році, але вигляд телефону тримається в секреті.

Дизайнер Саранг Шет створив рендери новинки на основі патенту Motorola у Всесвітній організації інтелектуальної власності, повідомляється на сайті Yanko Design .

Форма нового RAZR в закритому стані буде наближена до квадрату, але це тільки тому, що смартфон комплектується гнучким складним дисплеєм, ймовірно, із співвідношенням сторін 19 до 8, закругленими краями і навіть вирізом.

Відео дня

У складеному вигляді користувачеві буде доступний невеликий допоміжний дисплей і камера з однїєю лінзою в верхній частині телефону, а також датчик відбитків пальців в нижній частині.

Така компоновка дозволяє використовувати камеру як в якості основної, так і для селфі, а також отримувати доступ до повідомлень телефону, не відкриваючи гнучкий дисплей. Втім, в патенті немає ні слова про те, чи буде цей додатковий дисплей сенсорним.

Повністю готовий пристрій може бути іншим, ніж вказано на рендері, однак патент на гнучкий смартфон абсолютно точно дає зрозуміти, що телефон буде компактним.

Додамо, дебют Motorola RAZR 2019 може відбутися в лютому. У США смартфон вийде ексклюзивно у оператора Verizon Wireless за ціною близько $ 1500. "Рідкісна комбінація інновацій і ніжною ностальгії, зробить RAZR 2019 найочікуванішим телефоном цього року", - впевнені автори рендерів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X