Потрібно більше вирізів. Через програмну помилку у Pixel 3 XL з'являється другий виріз в екрані

30 жовтня 2018, 09:02

Деякі пристрої Pixel 3 XL відображають другий віртуальний виріз праворуч на екрані пристрою.

Ця "брова" ніяк не пов'язана з реальним фізичним вирізом на екрані, в якому є фронтальні камери і датчики, пише The Verge.

Кілька користувачів, що тестують Pixel 3 XL, зіткнулися з цією проблемою, включно з журналістом The Verge. Проблема з пристроєм у журналіста була тимчасовою і екран відображався нормально після перезапуску телефону, як це, схоже, було і у інших користувачів. На другий виріз натрапили також кілька користувачів сервісу Twitter і сайту Reddit.

Відео дня

Цікаво, що другий виріз не відображається, якщо спробувати зробити скріншот екрану. Представники Google вже підтвердили, що виправлять цю проблему в оновленні програмного забезпечення в найближчі тижні.

Це безперечно дивна програмна помилка, яка не додасть популярності гаджету, у якого і так знайшли багато недоліків. Зокрема, користувачі з сайту Reddit відзначають шипіння розмовного динаміка, хрип нижнього динаміка під час відтворення музики і вібрації задньої кришки під час роботи стереодинаміків.

Крім того, власників Pixel 3 XL обурило, що іноді зняті фотографії не зберігаються в пам'яті. Крім того, деякі власники скаржаться на непрацюючий мікрофон і хрипи при розмові.

Раніше НВ повідомляло, що смартфон Pixel 3 підтримує швидку бездротову зарядку тільки на зарядному пристрої, який був схвалений Google. При використанні інших зарядок буде використовуватися специфікація 5W Qi, яка служить базовою швидкістю зарядки Qi. Втім, Google готова сертифікувати швидкі зарядки сторонніх виробників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X