Посміхніться: Durex хоче поповнити список емодзі презервативом

25 листопада 2015, 11:04
Емодзі перетворилися на універсальну мову. А мова має ставати багатшою. Durex збирається збагатити її за рахунок додавання нового смайла у вигляді презерватива

У переддень Всесвітнього дня боротьби зі Снідом 1 грудня виробник засобів контрацепції розгорнув кампанію на підтримку своєї ідеї. Durex сподівається, що зможе привернути увагу розробників і ті додадуть даний символ у "словник" емодзі. Мешканці соцмереж можуть підтримати акцію, використовуючи хештег #condomemoji.

Відео дня

Durex не просто хоче розширити асортимент смайлів. Компанія вважає, що емодзі презерватив сприятиме поширенню ідеї безпечного сексу в умах молоді. Дослідження, проведене виробником контрацептивів, показало, що третина молодих людей у віці від 16 до 25 років байдужа до безпечного сексу, а пловина не замислюється про можливості захворіти на ВІЛ. При цьому 8 із 10 молодих людей стверджують, що про секс їм комфортніше говорити мовою емодзі.

"Такі емодзі допоможуть молодим людям подолати збентеження у бесідах про безпечний секс, заохотять подібні розмови і підвищать впевненість у необхідності використання презервативів для захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом ", - вважає маркетинг-директор Durex Карен Чісхолм.

Нагадаємо, що раніше видавництво Оксфордського університету, що випускає Оксфордський словник англійської мови назвало "Словом року" смайл, що плаче від сміху. Британські лінгвісти вважають, що емодзі стали універсальним способом спілкування, здатним подолати мовні бар'єри.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X