Пошуковик Google неправильно визначив свій день народження

27 вересня 2016, 15:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
27 вересня Google випустив Doodle в честь свого дня народження. Правда от заснована компанія була не в цей день.

Сьогодні Google випустив анімований банер Doodle на честь свого 18-річчя. Але, здається, пошуковик заплутався в датах власного створення, запевняє Daily Mail.

Компанія стверджує, що "повнолітньою" вона стала саме сьогодні, але в попередні роки вона відзначала свій день народження в діапазоні дат на початку вересня. Приміром, у 2003 році Google відзначив свій п'ятий день народження 6 вересня, в той час як у 2004 році він відзначав свій шостий день народження вже 7 вересня. При цьому жодна з цих дат, здається, не має особливого значення в історії корпорації.

Відео дня

На сторінці історії Google, корпорація називає датою свого заснування 4 вересня 1998 року, а ніяких посилань на 6, 7 або 27 вересня немає. До речі, сайт Ларрі Пейджа і Сергія Бріна спочатку називався BackRub. Назву змінили 15 вересня 1997 року, але знову ж таки, не ця дата використовується в якості офіційного дня народження.

Виявляється, лише в 2013 році Google визнав, що раніше у нього було чотири різних дат святкувань, але надалі він буде дотримуватися дати 27 вересня - дня народження першого Doodle.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X