Пошук та фотокниги. Google серйозно оновив свій сервіс Google Photos

18 травня 2017, 10:22
Компанія Google представила оновлення сервісу Photos, в якому покращено загальний доступ до фотографій і відео, а також з'явилася опція замовлення фотокниг

На конференції розробників Google I / O творці сервісу оголосили, що в найближчі декілька тижнів будуть покращені функції загального доступу до фото, а також додано контекстний пошук, пише The Verge.

Відео дня

Віце-президент Google Аніл Сабхарвал на конференції представив нові функції Google Photos. Зокрема, з'явилася можливість за один клік поділитися знімками з людиною, яку зазначено на фото. Якщо буде виявлено, що фотографії з однією і тою ж людиною часто надсилаються одному і тому ж контакту, надалі Google Photos самостійно запропонує поділитися знімком.

"Ви не думаєте про своє життя, як про зворотний хронологічний набір фотографій. Ви думаєте про моменти: ось це я розпочав роботу, або ось, я вийшла заміж. І ми хочемо, щоб наш продукт показував те, як ми сприймаємо наше життя у фотографіях", - розповів Джеймс Галлахер, один з розробників сервісу.

Ще одним нововведенням стала можливість надання доступу до своїх матеріалів для довіреної особи. Ця функція дозволяє одній людині бачити фотографії іншої людини, коли він знімає їх, тобто в режимі реального часу. При цьому автор знімків має можливість вибору, ділитися контентом або ж тільки фотографіями окремих людей. Також можна встановити дату, починаючи з якої фотографії стають загальними.

"У деяких людей є спеціальна людина в житті, якій не потрібно окремо просити вас надати доступ до фото. Якщо у вас є дружина чи чоловік, якого ви не обманюєте, або дитина, яу ви завжди фотографуєте, можливо, має сенс автоматизувати цей обмін. І тому команда побудувала функцію, яка викликає загальну бібліотеку", - розповів керівник розробки Google Photos Девід Ліб.

Ще одна новинка в Google Photos — створення фотокниг. Вартість таких друкованих альбомів складе $9,9 за м'яку обкладинку і $19,9 — за тверду. Поки вони доступні тільки в США,

Крім того, на тій же конференції компанія Google продемонструвала демо, на якому програма для редагування фотографій автоматично прибирає з фотографії непотрібний об'єкт. При демонстрації можливостей програми, софт прибрав з фотографії сітку огорожі спортмайданчика, яка заважала розглянути дитину на задньому плані.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X