Час зайнятися собою: як почати спортивні тренування і виграти від цього

28 грудня 2016, 11:59
Новини компаній

Всі ми собі колись даємо обіцяння почати займатися спортом. Найчастіше це звучить так: «ну от з понеділка», потім «з 1 числа», а потім і зовсім безслідно зникає

Лякають навантаження, необхідність дотримуватися режиму і те, що все злегка нудно, а результату чекати довго. Заняття спортом повинні мати під собою чітку ціль — бажання схуднути, поліпшити фігуру або зміцнити організм. Плюс тренування повинні були цікавими, тому що (чесно зізнаємося собі) – це велика праця і самодисципліна. Для результативних цікавих занять зовсім не обов'язково купувати абонемент у спортзал і платити кілька тисяч гривень щомісяця за послуги персонального тренера. Можна успішно працювати і вдома, при цьому ефективність буде високою, а результат досягнутий швидко.

Відео дня

Наприклад, в Україні з 16 січня 2017 року по 12 лютого проходить авторська онлайн-програма «Фітнес-трансформація». Курс з 26 тренувань був ретельно розроблений досвідченими фітнес-тренерами спільно з дієтологами. Ефективність програми підтвердили результати учасників, які в середньому за місяць скидали по 6 кг. При цьому участь у «Фітнес-трансформації» абсолютно безкоштовна, незважаючи на те, що часто вартість подібних програм починається від 100 дол. США.

Кожне тренування триває 30-40 хвилин і виконується в домашніх умовах протягом 30 днів. Учасники виконують спеціальні комплекси вправ (кругові тренування, протокол «Табата»), дотримуються особливого режиму харчування, розробленого індивідуально для кожного учасника. Ті, чиї результати виявляться найбільш успішними, отримають призи, а хто не справляється з завданнями — вилітають з програми. Такі програми подають фізичні навантаження у форматі гри, а значить більше захоплюють і мотивують, дозволяють знайти коло однодумців, адже для багатьох в заняттях спортом важлива взаємна підтримка.

Якщо слідувати програмі і дотримуватися режиму харчування, результати від занять можна помітити вже в перші кілька тижнів. Однак після швидкого і легкого старту прогрес може трохи сповільнитися, тому важливо розуміти, чому це трапилося і що необхідно поміняти в комплексі вправ. Тому відстежувати результати тренувань потрібно!

Можна по-старому вести щоденник або ж використовувати сучасні гаджети. Другі більш зручні і корисні в контролі і аналізі успіхів, так як запам'ятовують не тільки загальні показники кшталт пульсу і калорій, але вимірюють загальний рівень активності, зберігають дані про швидкості, відстані і дистанції. З останніх новинок серед таких пристроїв хочеться відзначити два — бездротові фітнес-навушники Samsung Gear IconX і фітнес-браслет Samsung Gear Fit2.

Перші неймовірно зручні: бездротові, а отже під час тренування вам нічого не буде заважати, і мають продуману ергономічну форму, завдяки якій не випадуть з вух навіть під час активного тренування. Додає балів фітнес-новинці нано-покриття від поту P2i і вбудований MP3-плеєр з об'ємом пам'яті 4 Гб.

Що ж стосується неймовірно популярних сьогодні фітнес-браслетів, то модель Samsung Gear Fit2, крім передачі повідомлень зі смартфона, допоможе відстежити майже всі вправи разом з кількістю підходів: підйоми, присідання, скручування, випади і т. д. Корпус браслета має захист стандарту IP68, який забезпечує водонепроникність на глибині до 1,5 метрів і тривалістю до 30 хвилин, а також виключає попадання в пристрій пилу.

Наостанок хочемо відзначити головне — не забувайте себе нагороджувати після тренування. Це дуже важка робота над собою і своїм характером! Але нехай це будуть не цукерки чи шоколад, а зручна і красива спортивна форма.

Показати ще новини
Радіо НВ
X