Поліція Нью-Йорка попередила користувачів про небезпеку гри Pokemon Go

14 липня 2016, 10:44
Поліція Нью-Йорка опублікувала список порад, як не потрапити в неприємну або небезпечну ситуацію під час гри у Pokemon Go

Гра Pokemon Go може допомогти в боротьбі з депресією, але також здатна заподіяти шкоду гравцеві. З її вини деякі користувачі потрапляли в аварії і були пограбовані. Щоб не доппустити подібних інцидентів, поліція Нью-Йорка опублікувала коротку інструкцію з безпеки під час гри в Pokemon Go.

Відео дня

"Коли ви воюєте, тренуєтеся або шукаєте свого Покемона, пам'ятайте, що ви знаходитесь в реальному світі, - свідчить повідомлення поліцейського департаменту міста в Twitter. – По всій країні лихоманка Pokemon Go призвела до аварій, травм і навіть злочинів, в яких підозрювані встановлювали фальшиві покестопи".

Рекомендації нью-йоркських поліцейських досить прості: залишатися уважним, не грати в Pokemon Go за кермом, не відвідувати небезпечних районів, попереджати дітей, щоб ті не розмовляли з незнайомцями, не перетинати межі приватної власності і грати групами по двоє і більше осіб.Гра Pokemon Go була запущена 6 липня і швидко набула популярності. Користувачі стали проводити в ній більше часу, ніж в месенджері WhatsApp і соцмережі Instagram. За короткий термін ринкова вартість компанії Nintendo, яка є одним з творців гри, зросла на $7,5 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X