Поліція Лондона почне використовувати дронів для боротьби з грабіжниками

5 липня 2016, 15:35
Лави лондонських правоохоронців можуть поповнити дрони. Вони допоможуть поліції в боротьбі з грабіжниками на мопедах, які все частіше грабують жителів британської столиці

"Наразі робоча група при Раді керівників національної поліції і Центр прикладної науки і технологій обговорюють можливість використання безпілотних літальних апаратів для переслідування підозрюваних, які використовують двох - і чотирьохколісні транспортні засоби для вчинення злочинів", - йдеться в заяві Служби столичної поліції Лондона.

Відео дня

Останнім часом лондонські поліцейські борються із зростанням крадіжок, скоєних грабіжниками на мопедах і мотоциклах. За 12 місяців в британській столиці подібним чином було вкрадено понад 3000 телефонів.

У той же час Служба столичної поліції була змушена переглянути свою тактику переслідувань після інциденту, що призвів за собою загибель 18-річного Генрі Хікса. Молодий чоловік загинув у погоні на високій швидкості, намагаючись на мопеді відірватись від двох патрульних машин. Використання дрона може знизити шанси повторення подібного інциденту.

В кінці минулого року дрони надійшли до служби токійської поліції. Вони увійшли в спеціальний загін з боротьби з іншими дронами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X