Погана пам'ять. Технологія Face ID буде розпізнавати тільки одне обличчя

15 вересня 2017, 09:14
Датчики Face ID, які встановлені в смартфоні iPhone X, здатні зберігати в пам'яті і розпізнавати обличчя тільки однієї людини

Таке рішення компанії Apple змусить багатьох користувачів змінити звичну стратегію використання смартфона, пише TechCrunch.

Справа в тому, що сканер відбитків пальців, який використовувався в моделях смартфонів Apple, починаючи з iPhone 5s, дозволяв зберігати в пам'яті пристрою відбитки пальців п'яти осіб. Ця особливість сканера дозволяла використовувати один гаджет декількома членами сім'ї, наприклад: дорослими і їх маленькими дітьми. З новою технологією користувачі втратять ці можливості.

Відео дня

Тепер для того, щоб дати дитині або родичу скористатися iPhone, виладелец апарату повинен стояти поруч з ним і "посміхатися в камеру", відзначається в статті.

Журналісти припускають, що заборона на використання Face ID декількома людьми викликана побоюваннями розробників за стабільну роботу сканера, здатного в разі збою помилково ідентифікувати сторонню людину, відкривши тому доступ до персональних даних. Самі представники компанії при цьому називають Face ID однією з найбільш досконалих систем ідентифікації користувачів.

Раніше НВ повідомляло, що сенатор від Міннесоти Алан Франкен написав лист в Apple, попросивши пояснити, чи не містить технологія Face ID місця для зловживань . За словами сенатора, експерти вважають, що Face ID "може бути кроком назад в сфері безпеки пристрою", а також потенційним кроком в бік створення приватної бази даних облич користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X