За ціною смартфона. Apple планує випустити дві нові моделі AirPods

25 квітня 2019, 09:04

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо повідомив про плани Apple по випуску двох пар бездротових навушників AirPods.

Навушники з'являться в 4 кварталі 2019 року і 1 кварталі 2020 року, одна з них відрізняється абсолютно новим дизайном і більш високою ціною, пише 9to5mac.com .

Модель з таким же зовнішнім дизайном, очевидно, збереже ту ж ціну, що і сучасні AirPods другого покоління. Неясно, чи посилається Куо на базову ціну в $ 159 або на модель більш високого рівня за $ 199, у якої є чохол для бездротової зарядки. Можливо, дві нові моделі AirPods, про які говорить Куо, будуть коштувати $ 159 і $ 199 відповідно.

Відео дня

Відзначається, що Apple змінить спосіб виготовлення обох версій нових AirPods, перейшовши до дизайну "система в упаковці", який може підвищити продуктивність при складанні, заощадити місце і знизити виробничі витрати.

На жаль, Куо не уточнює які-небудь конкретні нові функції для майбутніх поколінь AirPods, крім натяків на "абсолютно новий дизайн". Раніше в повідомленнях вказувалося, що Apple працює над шумопоглинанням і поліпшенням водостійкості своїх бездротових навушників.

Аналітик очікує, що поставки AirPods перевищать 52 млн в 2019 році і зростуть до 75 млн в 2020 році.

Збирання нових навушників буде здійснюватися компанією Inventec з Тайваню. Частина замовлень на виробництво навушників також отримає китайська компанія Luxshare Precision. Зараз обидві компанії займаються навушниками AirPods 2.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X