Планшет у кишені. Керівництво Samsung розповіло про перший складаний гаджет компанії

12 жовтня 2018, 15:38

Ді-Джей Кох, генеральний директор мобільного бізнесу Samsung, розповів про те, як буде працювати перший складаний телефон корейського бренду.

За його словами, пристрій запропонує функціональність планшета з великим екраном, який можна скласти в портативний телефон, пише The Verge.

Опис відповідає концептуальному трейлеру, який був випущений компанією в 2013 році. У ньому показувалося пристрій з одним великим внутрішнім екраном в поєднанні з другим меншим екраном зовні для використання в складеному стані.

Відео дня

Раніше Кох припустив, що телефон можна буде анонсувати на конференції розробників Samsung, де він виступить з вступним словом 7 листопада. Але, можливо, презентацію можуть відкласти.

Кох зазначив, що компанія прагне зробити майбутню новинку максимально зручною і корисною для майбутніх користувачів. За словами Коха, Samsung "потрібен складаний смартфон" і представник компанії впевнений, що гаджет знайде свою нішу на ринку.

"Коли ми покажемо складаний телефон, він повинен бути дійсно значущим для нашого клієнта. Якщо для користувача досвід не відповідає моєму стандарту, я не хочу постачати такі продукти", - зізнався Кох.

На думку журналістів, конференція розробників є дивним місцем для того, щоб компанія Samsung анонсувала такий довгоочікуваний продукт. Це говорить про те, що на конференції покажуть лише прототип. На ринок гаджет вийде пізніше, після того як розробники зможуть оптимізувати додатки для нових дисплеїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X