Pinterest запустив аналог сервісу Shazam для пошуку об'єктів за фото

10 лютого 2017, 16:12
Сервіс Pinterest представив функцію Lens, яка дає можливість користувачу шукати схожі з об'єктами на фото предмети

Розпізнавання предметів відбувається за допомогою комп'ютерного зору, а потім їх аналоги шукаються у власній базі, пише The Verge.

Lens є інструментом всередині мобільного додатку. В даний час він проходить бета-тестування і є свого роду аналогом Shazam для об'єктів. Якщо направити Lens на продукти харчування, меблі, або навіть нічне небо, функція поверне вам пов'язані об'єкти з Pinterest.

Відео дня

Під час демонстрації новинки співзасновник Pinterest Еван Шарп використовував об'єктив для виявлення гранату. Pinterest повернув результати для гранатового хліба, а також поради для пілінгу гранатами. Він описав інший варіант використання об'єктива, в якому хлопчик показав телефону нічне небо, а у відповідь отримав різноманітні нічні пейзажі.

Розробники відзначають, що чим більше клієнти будуть користуватися Lens, тим краще будуть результати пошукової видачі і ширше рамки розпізнаваних об'єктів. У сервісі відзначають, що деколи складно зробити пошуковий запит словами, а з фотографією об'єкта таких проблем не виникає.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X