Під слідством. Американські чиновники з'ясують, чи порушує Apple шість важливих патентів Qualcomm

11 серпня 2017, 11:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Комісія з міжнародної торгівлі США ініціює розслідування відносно компанії Apple

Зі скаргою на порушення компанією Apple відразу шести патентів звернувся техаський виробник процесорів Qualcomm, повідомляє CDRinfo .

Йдеться про технологічні рішення, які дозволяють збільшити тривалість автономної роботи від батареї при обробці графіки, інтернет-трафіку, завантаженні пристрою, керування живленням антени, управлінням продуктивністю. Серед іншого, Qualcomm просить заборонити ввезення та продажу в США смартфонів Apple, в яких використовуються модеми "інших виробників".

Відео дня

Комісія з міжнародної торгівлі США пообіцяла, що заборона на ввезення iPhone і iPad буде розглядатися окремо, а розслідування про порушення правил використання патентів буде закінчено протягом 45 днів.

У свою чергу, Apple стверджує, що Qualcomm стягує "непропорційно високі" винагороди за використання своїх патентів і зловживає своїм становищем в якості лідера ринку модемів для смартфонів.

Журналісти відзначають, що суперечка "впливає на доходи компанії Qualcomm". У квітні компанія знизила свій прогноз виручки на півмільярда доларів, тому що вона перестала отримувати ліцензійні платежі за iPhone.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X