Персональний реактивний ранець JB10 протримався в повітрі більше трьох хвилин - відео

4 жовтня 2016, 11:10
Компанія JetPack Aviation провела перші публічні випробування свого нового ранця - джетпака пролітав три з половиною хвилини.

Льотчик і співзасновник компанії JetPack Aviation Девід Мейман самостійно злетів на новому реактивному ранці JB10 і політав кілька хвилин на очах у здивованої публіки в Монако, повідомляє Daily Mail.

Відео дня

Девід самостійно злетів, здійснив кілька плавних маневрів над водою і приземлився. Всього політ тривав близько трьох з половиною хвилин і був записаний на відео.

Реактивний ранець може провести в повітрі 10 хвилин, розвиває максимальну швидкість 160 кілометрів на годину і літає на висоті до трьох кілометрів. Творці реактивного ранця також стверджують, що це - "найбільш технічно просунутий персональний літальний апарат коли-небудь створених".

"Цей політ є кульмінацією багаторічної праці - моєї і Нельсона Тейлора. Але сьогодні це тільки початок. Ми тільки що довели, що особистий політ є реальністю, саме тут зараз, і ми будемо на передовій цієї захоплюючої нової розробки", - заявив Девід Мэйман.

Компанія JetPack Aviation оголосила про плани запустити серійне виробництво JB10 ще в 2015 році, однак досі не показувала пристрій. Відзначимо, що, незважаючи на назву, двигун ранця, строго кажучи, не є реактивним.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X