Ожилі мерці. Слідом за Nokia компанія HMD Global зареєструвала бренд телефонів Asha

11 січня 2018, 21:59

Компанія HMD отримала в Європі права на торговельну марку Asha, під якою Nokia випускала невеликі телефони з сенсорним екраном

Останній з телефонів під цим брендом був випущений в 2013 році, але тепер, судячи з усього, нас чекає відродження марки, пише PhoneArena.

Відповідний товарний знак був зареєстрований в Департаменті інтелектуальної власності Європейського союзу. В описі говориться, що HMD Global планує використовувати марку Asha для смартфонів, хоча Nokia випускала під цим брендом і звичайні телефони.

Відео дня

Кілька років тому, коли Microsoft придбала мобільний підрозділ Nokia, вона також отримала права на торговельну марку Asha. Компанія Microsoft тоді відмовилася від бренду через конкуренцію цих гаджетів з найдоступнішими Lumia.

Цікаво, що інформація про угоду, в рамках якої Microsoft могла поступитися правами на бренд HMD Global, до сих пір не повідомлялася.

В кінці 2017 року НВ повідомляло, що компанія HMD Global розпочала продаж в Європі версії телефону Nokia 3310 з підтримкою стільникового зв'язку третього покоління. Вартість кнопкового телефону з унікальною для моделей 3310 технологією становить в Європі 70 євро.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X