Віддай гаджет. Samsung скасовує презентацію Galaxy Fold і відкликає тестові зразки

23 квітня 2019, 12:47

Після повідомлень про дефекти гнучкого смартфона Samsung Electronics відкликає всі зразки Galaxy Fold, розіслані рецензентам.

Про це заявило у вівторок джерело в компанії. Пізніше інформацію про скасування презентації гаджета підтвердили в Samsung, повідомляє агентство Reuters.

"Щоб повністю оцінити зворотний зв'язок і запустити подальші внутрішні тести, ми вирішили відкласти випуск Galaxy Fold. Ми плануємо оголосити дату релізу найближчими тижнями", - йдеться в заяві компанії.

Відео дня

За кілька днів до випуску пристрою в США, який був запланований на 26 квітня, група технічних журналістів повідомила про збої, опуклості і миготливі екрани після  лише одного дня використання. Правда, в деяких випадках рецензенти знімали шар плівки, яку вони прийняли за одноразову захисну плівку для екрану.

"Ми вживемо заходів для посилення захисту дисплея. Ми також розширимо рекомендації по догляду за дисплеєм і його використанню, включаючи захисний шар, щоб наші клієнти могли максимально скористатися наявними можливостями Galaxy Fold", - зазначили в Samsung.

За даними компанії, початкові висновки про причини неполадок вказують на вплив на відкриті ділянки петель екрана.

За словами аналітиків, хоча ця проблема не шкодить балансу Samsung, відкладання підриває прагнення фірми продемонструвати себе як новаторського першопрохідника, а не швидкого послідовника.

Samsung планує продати мільйон телефонів Galaxy Fold цього року, що еквівалентно менш ніж піввідсотка з 291,3 млн смартфонів, які корейський гігант продав у 2018 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X