Останній бастіон. Samsung готова прибрати роз'єм для навушників з флагманських смартфонів

11 жовтня 2018, 09:04

Останній крупний виробник флагманів з роз'ємами для навушників може припинити виробництво таких гаджетів.

Інформація про це рішення Samsung вже просочилася в корейські ЗМІ, пише Android Authority.

Корейське видання ETNews вважає, що Samsung з другої половини 2019 року прибере з флагманів окремий роз'єм для навушників. Таким чином, роз'єм у Galaxy S10 ще буде, а ось у Galaxy Note 10 - швидше за все ні.

Відео дня

Замість роз'єму для навушників компанія, скоріш за все, буде покладатися на комбінацію роз'єму USB Type-C і "улюбленого" аксесуара всіх користувачів - перехідника для навушників.

Джерело не говорить, чому Samsung хоче позбутися від роз'єму для навушників. ETNews передбачає, що, як і інші виробники, компанія просто хоче заощадити місце для інших частин. Такий крок дозволить Samsung, наприклад, наростити ємність акумулятора або реалізувати підекранний дактилоскопічний датчик.

Хоча сайт ETNews, як правило, досить точний, коли справа доходить до Samsung, це все ще просто чутки. Зокрема, в компанії поки не вирішили, який смартфон першим позбавлять роз'єму для навушників.

У всякому разі, компанія Samsung зробила все можливе, щоб зберегти роз'єм для навушників якомога довше. Восени наступного року виповниться три роки з тих пір, як Apple вперше видалила роз'єм для навушників в своєму флагмані iPhone 7.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X