Олександр Ольшанський назвав п'ять найбільш необхідних гаджетів

27 липня 2016, 12:15
Олександр Ольшанський, президент холдингу Internet Invest Group, назвав НВ пристрої, без яких життя неможливе

1. Смартфон

Я люблю ОС Android. Взагалі смартфон — річ, яка завжди зі мною, і все більше і більше замінює всі електронні комунікаційні пристрої.

2. Планшет

Дуже корисна річ. Планшет мені потрібен, тому що у нього більший екран, ніж у телефону, хоча зараз неможливо знайти планшет, порівнянний по продуктивності з моїм телефоном. Завжди купую планшет з 3G-картою та можливістю телефонних дзвінків.

Відео дня

3. Десктопний ПК

Він необхідний мені для роботи. В принципі, він мені потрібен для однієї-єдиної програми Excel. Все інше я замінив функціоналом в смартфоні і планшеті. Але моє життя без Excel неможливе. Я в ньому вмію: писати листи, малювати інтерфейси, рахувати.

4. Телевізор

Я користуюся телевізором. Але в зв'язці з приставкою IPTV. Окремо вони мені не потрібні. Ефірне телебачення я не дивлюся, українські канали — також. По телевізору дивлюся які-небудь документальні фільми, або навчальні. А ще — презентації на великому екрані.

5. Автомобіль

"Гаджетом", без якого я не можу жити, для мене є автомобіль. Це свого роду пересувний офіс. У мене там є все і на всі випадки життя. Наприклад, навіть влітку вожу пухову куртку, що мене не раз виручало. До автомобіля я вимогливий, люблю, щоб він був могутнім і великим.

Олександр Ольшанський

Один з найвпливовіших представників українського інтернет-бізнесу. C 2003‑го — керівник інвестиційного холдингу Internet Invest Group, в який входять реєстратор доменних імен Imena.ua та хостинг-провайдер MiroHost. Протягом семи років — співорганізатор найбільшої IT-події в Україні — конференції iForum.

Матеріал опублікований в НВ №26 від 22 липня 2016 року

Показати ще новини
Радіо НВ
X