Одного мало. OPPO запатентувала смартфони з додатковими дисплеями

5 квітня 2019, 12:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Китайська компанія OPPO запатентувала два мобільних пристрої, у одного з яких другий екран висувається зверху. а у другого - збоку.

У патенті наголошується, що гаджети не є гнучкими смартфонами, а використовують ковзаючу систему, повідомляє голландський сайт LetsGoDigital .

Перший телефон OPPO має свого роду спливаюче вікно замість спливаючої камери. Другий дисплей трохи вужче і значно менше, ніж основний екран, і прикріплюється до основного корпусу за допомогою телескопічного механізму.

Відео дня

Додатковий екран може бути корисний в ситуаціях, коли користувачі хотіли б мати повний екран в своєму розпорядженні, але все ще потребують елементів управління.

Фронтальна камера і ресивер розміщені у вузькій верхній рамці. Таким чином, користувач має доступ до двох повних екранів, без будь-яких надрізів або отворів на екрані.

Друга модель також має додатковий екран, однак тут він висувається не зверху, а зліва. Для цього використовується механізм направляючої. Селфі-камера і приймач також знаходяться у верхній частині цієї моделі.

Цей дизайн не зовсім новий. Десять років тому він використовувався кількома виробниками телефонів. Наприклад, LG GW520 і Nokia 6760 були випущені в 2009 році, обидва були бічними слайдерами. До речі, тут був не другий екран, а клавіатура, яку можна було висунути збоку. Рік по тому були випущені Samsung Chat BT3410W і HTC Desire Z, це також були QWERTY-слайдери. Бічний екран в концепті OPPO також можна використовувати для екранної клавіатури.

Поки немає відомостей, чи планує OPPO вивести на ринок комерційний зразок смартфона в одному з запатентованих варіантів дизайну. Однак, оскільки мобільні ігри стають все більш популярними, безсумнівно, ринок для таких моделей смартфонів існує.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X