Один з творців Android запатентував фронтальну камеру під дисплеєм смартфона

13 березня 2018, 10:04

Виробник смартфонів Essential оформив патент на камеру смартфона, яку можна буде розмістити під екраном.

Це дозволить компанії, яку організував творець ОС Android Енді Рубін, випустити абсолютно безрамковий смартфон, пише TechCrunch.

Патент описує багатошаровий дисплей з камерою, в якій "по суті прозора область дозволяє світлу зовні досягати камери для запису зображення". Патент вказує на потенційне розташування, в якому камера встановлена ​​за ЖК-дисплеєм. У зображеннях, що супроводжують повідомлення, камера позиціонується в своєму звичайному місці вгорі.

Відео дня

Відповідний патент (№9843736) американське патентне бюро видало компанії Рубіна ще 12 грудня 2017 року. Ще один патент описує "електронний дисплей неправильної форми, включаючи дисплей, всередині якого може бути встановлений датчик камери. Способи виготовлення дозволяють створювати порожнечу в будь-який час під час виробничого процесу. Добутий електронний дисплей займає повну сторону мобільного пристрою, а датчики розміщені всередині і оточені дисплеєм".

Обидва патенти включають забавне невелике доповнення, в якому камера розташована безпосередньо за іконкою камери. Натискання значка активує камеру. Втім, ви, ймовірно, не захочете поміщати камеру просто в відбиток пальця від натискання на значок камери.

Реєстрація патентів не означає, що компанія обов'язково буде їх використовувати в нових смартфонах. Наприклад, у Essential є патент на систему, яка ховає камеру у відсіку, що висувається, у верхній частині пристрою.

Компанія Essential заснована Енді Рубіном, творцем Android. У 2017 році компанія випустила Essential PH-1, перший смартфон з практично безрамковий екраном і вирізом у верхній частині для фронтальної камери. Пізніше схожа "брова" з'явилася в iPhone X.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X