Одеська маска для iPhone. Українці створили анімацію для нових смартфонів Apple

14 вересня 2017, 13:14
Вітчизняний підрозділ популярного месенджера Snap прийняв участь у розробці нової технології розпізнавання обличчя для iPhone X

Apple під час презентації своїх нових смартфонів особливо відзначила нову технології Face ID – 3D-розпізнавання обличчя. "Відстеження просто нереальне. Це просто приголомшує", - заявив виконавчий директор Apple Тім Кук. Видання Business Insider вказало, що під час презентації нових смартфонів Apple згадала про Snap як партнера, який створив технологію розпізнавання обличчя.

Відео дня

Британське видання Metro нагадало, що в 2015 році Snapchat придбала український стартап Looksery. Одеська компанія зацікавила заокеанських інвесторів своєю технологією віртуальних масок. Apple і Snap об’єдналися для створення гіперреалістичних фільтрів у iPhone X. Які, зокрема, відстежують міміку обличчя і накладають на нього кумедну анімацію - Animoji. Завдяки цьому власники нових яблучних смартфонів можуть "перетворитися" на котиків, панд, свинок, роботів чи єдинорогів.

Офіси Snap Ukraine працюють в Одесі та Києві. На сайті Dou.ua станом на 14 вересня у Snap Ukraine налічувалося 17 відкритих вакансій для різних IT-спеціалістів.

Нагадаєм, що рекламу представлених 12 вересня Apple Watch Series 3 зняли на Київському залізничному вокзалі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X