Ну а раптом. Apple планує запитати у користувачів iPhone, чи потрібно їм уповільнення гаджета

18 січня 2018, 08:57

Глава Apple Тім Кук пообіцяв, що в наступному оновленні iOS 11 користувачі зможуть відключити опцію, яка уповільнює роботу старих iPhone.

На цей крок компанія пішла після того, як Apple визнав, що навмисно уповільнює iPhone, щоб запобігти проблемам, які можуть виникнути через старіння батарей, повідомляє The Verge.

Відео дня

"Ми збираємося дати людям побачити показники здоров'я їх батареї, тож це буде дуже, дуже прозоро. Шкода, що це не було зроблено раніше", - зізнався Тім Кук в інтерв'ю.

Також апдейт дозволить побачити власникам iPhone, в яких саме випадках iPhone зменшує потужність для того, щоб виключити потенційне відключення пристроїв зі старими батареями. Після цього власники iPhone зможуть самі вирішити, чи потрібно їм уповільнення гаджета.

"Але якщо ви цього не хочете - ви зможете відключити подібне уповільнення. Ми зменшили продуктивність смартфонів для вашого ж блага. Але ми не рекомендуємо цього робити", - додав Тім Кук.

Як відзначають журналісти, рішення випустити оновлення обумовлено тим, що компанія зіткнулася з безліччю судових процесів. Наступна бета-версія нової iOS для розробників очікується в лютому, а публічний реліз відбудеться в березні.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року Apple в своїй заяві визнала, що спеціально уповільнює старі моделі iPhone.

Як писало НВ, таким чином інженери компанії намагаються знизити піки енергоспоживання, які можуть привести до виключення старих моделей. Справа в тому, що через зменшення максимальної місткості літій-іонний батарей вони не можуть видавати необхідний струм при піковому навантаженні на процесор.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X