Новітні технології. Huawei готується випустити смартфон, який зможе робити 3D-фото

6 грудня 2018, 14:38

Китайська компанія Huawei планує представити новий телефон з камерою, яка зможе знімати тривимірні зображення.

Гаджет, під кодовою назвою Princeton, буде представлений в цьому місяці і надійде в продаж через кілька тижнів, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

У цій технології використовуються датчики, розроблені компанією Sony, які можуть точно вимірювати відстані, відображаючи світло від поверхонь.

Відео дня

Нова функція, що отримала назву 3D-камера, з'являється в критичний момент для індустрії смартфонів, яка стикається з глобальним зниженням попиту, оскільки споживачі знаходять менше причин для переходу на нові телефони. Huawei прагне збільшити продажі і відвоювати частку ринку у таких конкурентів, як Apple, пропонуючи користувачам можливість генерувати тривимірні моделі себе і навколишнього середовища в режимі реального часу і ділитися ними з іншими.

"Це технологія, яка ніколи не була помічена раніше має потенціал для зміни того, як ми дивимося на світ", - сказав Юсуке Тойода, аналітик датчиків Fuji Chimera Research Inc. в Токіо.

За словами джерела, крім створення зображень, які можна переглядати з різних кутів зору, нова камера Huawei може створювати тривимірні моделі людей і об'єктів, які можуть використовуватися додатками доповненої реальності. Нова камера також дозволить розробникам керувати програмами та іграми по-новому, наприклад, жестами рук.

Huawei, ймовірно, буде оснащувати камерою нового типу не одну, а кілька моделей телефонів, в тому числі деякі з тих, які повинні бути предстпавлени в 2019 році.

Для Sony, світового лідера в датчиках зображення звичайних камер, тривимірні камери можуть допомогти отримати мільярди додаткових доходів. У той час, як функція розпізнавання обличчя FaceID також оснащена 3D датчиками, вона спирається на іншу технологію Structured Light, яка може вимірювати глибину на більш коротких відстанях. Датчики Sony можуть працювати на великих відстанях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X