Новий MacBook Air отримає безрамковий екран з високою роздільною здатністю Retina

21 серпня 2018, 11:24

Apple представить новий "бюджетний" ноутбук восени 2018-го. Також користувачів очікує оновлення Mac Mini та Mac Pro.

За повідомленнями Bloomberg, Apple закінчує застій у виробництві комп'ютерів Mac, які останнім часом мали обмежені показники продажів.

Традиційно, восени, після презентації iPhone, компанія планує оприлюднити лінійку ноутбуків і персональних комп'ютерів. У цьому році користувачів чекає наступне покоління MacBook Air і оновлення комп'ютерів Mac Mini.

Відео дня

Поточний MacBook Air є єдиним лептопом у лінійці Apple, що не має дисплея з високою роздільною здатністю. У новій версії цю проблему повинні виправити і оснастити пристрій екраном Retina з тонкими рамками.

Попри оновлення, ціна на наступну версію MacBook Air повинна залишитися в межах $1000. Компанія планує залишити ноутбук доступним для широкого кола аудиторії і навчальних закладів, які часто купують таку техніку оптом.

Крім цього, Apple повинні оновити Mac Mini, вперше за чотири роки. Компактний комьюетрний блок без екрану, клавіатури і миші коштує близько $500 і користується попитом у розробників, на яких компанія і буде орієнтуватися у цьому році. Але нова версія з великим обсягом внутрішньої пам'яті і більш потужним процесором буде дорожчою.

Також готується запуск операційної системи Mojave і найпотужнішого ноутбука Mac Pro.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X