Новий лідер. Названо найпопулярнішого виробника смартфонів у Китаї

21 листопада 2018, 14:32

Компанія Vivo продала найбільшу кількість смартфонів у Китаї в третьому кварталі 2018 року і обігнала OPPO.

Vivo зареєструвала річне зростання на 2% і продала 21,6 млн одиниць з часткою ринку 19,9%, пише GizmoChina.

Водночас колишній лідер, компанія OPPO, посіла 2 місце з різким падінням зростання в річному вираженні - на 11%. Незважаючи на раптове падіння, бренду все ж вдалося продати 21,4 мільйона смартфонів з часткою ринку 19,7%.

Відео дня

Серед лідерів з продажу смартфонів в третьому кварталі продажі виросли не тільки у Vivo, а й у Huawei і її дочірньої компанії Honor. Але, якщо Vivo показала зростання всього на 2%, Huawei і Honor показали зростання продажів смартфонів на 14%. Honor збільшила продажі до 13,3 млн. одиниць, що дозволило молодій компанії випередити Xiaomi. Huawei посіла третє місце з обсягом продажів 15,7%. Обидва виробники, Honor і Huawei, отримали відповідно 12,2% і 14,5% ринку.

З іншого боку, Xiaomi впала на 15% порівняно з аналогічним періодом минулого року і зайняла близько 12% ринку, продавши трохи більш ніж 13 млн смартфонів в Китаї за квартал. Аналогічним чином, Apple скоротила продажі на 17% порівняно з минулим роком. Гігантові з Купертіно вдалося продати 8,4 млн iPhone з часткою ринку до 7,7%. У звіті згадується також компанія Meizu, що зайняла 4% ринку.

Тим не менше, більшість брендів стали жертвами колосального спаду через зниження глобальних поставок смартфонів. Хоча, величезні зусилля Huawei і Honor дозволили їм зареєструвати велике зростання в порівнянні з минулим роком.

Що стосується Vivo, то компанія зібрала високі продажі за допомогою різноманітних пристроїв і доступної ціни. Продажі гаджетів бренду збільшилися через ранній дебют в пристроях наекранного сканера відбитків пальців.

Показати ще новини
Радіо NV
X