Новий король. Google Pixel 3 XL перевершив iPhone XS Max за якістю екрану

10 жовтня 2018, 12:55

Представлений 9 жовтня в Нью-Йорку Google Pixel 3 XL отримав рейтинг A +, і звання володаря кращого дисплея серед смартфонів.

iPhone XS Max, який дебютував у вересні, опустився на другий рядок рейтингу, пише TechRadar.

В даний час компанія ще нічого не розповіла про свої тести на Pixel 3 XL, хоча оголосила про те, що 15 жовтня буде опублікована стаття з поглибленим оглядом.

Відео дня

Це потрібно визнати величезною перемогою для Google - в той час як торішній Pixel 2 XL був добре прийнятий, з'явилося безліч повідомлень про приглушені кольори і проблеми з екраном, пов'язаних з його OLED-дисплеєм.

У DisplayMate, однак, ще не сказали ні слова про те, як стандартний дисплей Google Pixel 3 виказав себе в тестах проти свого "старшого брата".

Додамо, смартфони Google вийшли не тільки в різних розмірах, але і з візуальними відмінностями. У моделі 3 XL з'явилася моноброва, в яку помістили сенсор і камеру. Менший екран у нових Pixel складає 5,5 дюйма і має рідкокристалічну матрицю IPS, а більший - 6,3 дюйма і технологію органічного світлодіода OLED.

В кінці вересня аналітики лабораторії DisplayMate запевняли, що дисплей нового iPhone XS Max перевершує екрани всіх інших смартфонів. Експерти провели тести на точність передачі кольору, яскравість, калібрування екрану і інші показники. Екран iPhone XS Max володіє абсолютною точністю передачі кольору в 0.8 JNCD. Максимальна яскравість екрану iPhone XS Max - 660 ніт. Це значно більше, ніж у більшості екранів OLED.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X