Новий гаджет Facebook вміє шпигувати за користувачами - CМИ

17 жовтня 2018, 14:59

Facebook може збирати інформацію про користувачів за допомогою нового смарт-екрану Portal. Раніше компанія заявляла, що цей пристрій є захищеним.

Смарт-екран Facebook Portal може збирати інформацію про те, з ким ви спілкуєтеся і які програми використовуєте, щоб продавати таргетовану рекламу, повідомляє видання Recode.

Перед цим, представники Facebook заявили, що інформація, отримана з пристрою Portal, не використовуватиметься для таргетованої реклами.

Відео дня

"Голосові дзвінки в Portal побудовані на базі Messenger, тому коли ви телефонуєте з цього пристрою, ми збираємо ту ж інформацію (тривалість і частота дзвінків), що і на інших гаджетах з Messenger. Ми можемо використовувати цю інформацію для реклами на наших платформах. Інша інформація, типу використання додатків, також може бути зібрана з метою реклами", - відповіли на запит Recode спікери Facebook.

Як раніше писало НВ, з огляду на зменшення довіри громадськості до Facebook після численних скандалів, компанія вирішила додати на пристрій Portal апаратну заглушку перед ширококутною відеокамерою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X