Новий флагманський смартфон Samsung перевірили на ремонтопридатність

12 березня 2018, 11:45

Експерти iFixit назвали Samsung Galaxy S9 Plus одним з найбільш витратних для ремонту.

Складнощі починаються вже зі спроби зняти задню панель гаджета, повідомляє Android Police.

Оскільки Galaxy S9 Plus спереду і ззаду прикритий склом, то розбирання починається з прогріву смартфона феном, щоб послабити дію клею. Крім того, заміна екрану також вимагає зняття скляної задньої панелі і розбирання всього смартфона. При цьому треба постійно боротися з клеєм.

Відео дня

При цьому всі внутрішні компоненти надійно захищені спеціальною пластиною, яка прикручена на 16 гвинтів. Так що навіть якщо задня кришка розіб'ється, інші компоненти будуть в безпеці.

Акумулятор ємністю 3500 мА "не хоче рухатися", хоча поміняти його теоретично можливо. Однак, для цього ремонтникові також буде потрібен пристрій для видалення клею. Акумулятор настільки добре приклеєний, що, за оцінками iFixit, для його заміни потрібно "багато тепла, інструмент для збору пилу, вогнегасник, відро з піском і нерви".

У підсумку Samsung Galaxy S9 Plus отримав за ремонтопридатність 4 бали з 10. До плюсів гаджета віднесли модульність більшості його компонентів, а до мінусів - складності заміни батареї і екрану.

Раніше НВ повідомляло, що новий флагман від Samsung, модель Galaxy S9, програє в контрольних тестах для оцінки продуктивності та швидкості. Пристрій відстає від торішніх iPhone X і iPhone 8. При цьому журналісти протестували зразки, які були представлені 25 лютого на виставці MWC.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X