Новий флагман Samsung може залишитися без сканера райдужки ока

23 червня 2018, 14:12

У новому смартфоні Galaxy S10 компанія Samsung планує відмовитися від технології розблокування смартфона за райдужкою.

Замість цього датчика смартфон отримає інтегрований в дисплей сканер відбитків пальців, пише CNET з посиланням на джерела в Кореї.

Хоча Samsung представила сканування райдужної оболонки ока всього два роки тому, разом з моделлю Galaxy Note 7, схоже, що ця функція може стати історією для Galaxy S10. За даним ЗМІ, Samsung вже розробляє деталі для майбутнього Galaxy S10, але не планує включати в гаджет модуль сканування райдужної оболонки.

Відео дня

У Samsung Galaxy S10 буде використовуватися ультразвуковий сканер відбитків пальців від Qualcomm. Він надійніший від оптичних сенсорів у начвних пристроях, хоча і складніший у виробництві. Також Samsung працює над створенням більш тонкого модуля для 3D-сканування обличчя.

Також з'явилася інформація, що компанія Samsung вже замовила виробництво дисплеїв для лінійки Galaxy S10, діагоналі 5,8 і 6,3 дюйма. Тобто розміри екранів у нових смартфонів майже не зміняться.

Очікується, що Galaxy S10 надійде в продаж наступного року як заміна Galaxy S9. Samsung може представити свої нові флагмани на виставці CES 2019, яка відбудеться з 8 по 11 січня в Лас-Вегасі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X