Новий флагманський смартфон Samsung позбудеться кнопки Home

8 листопада 2016, 13:06
Як стало відомо інсайдерам, Galaxy S8 вийде вже навесні, а замовлення на виготовлення кнопок Home ще не надходили на підприємства

Флагманський смартфон Samsung Galaxy S8 отримає підтримку віртуального помічника нового покоління. Компанія розглядає можливість додавання окремої кнопки для роботи з цим сервісом. А ось кнопки Home, швидше за все, у новинці не буде, пише Gizmochina.

Відео дня

Згідно з останніми даними інсайдерів, Samsung S8 має стати першим телефоном з новою технологію відображення зображення. Galaxy S8 буде підтримувати тримати розподільчу здатність дисплея 2K, але з новим матеріалом екрана.

Крім того, компанія Samsung поки не розмістила замовлення на матеріали, необхідні для виготовлення кнопки Home. Передбачається, що смартфон Galaxy S8 може і зовсім позбутися цієї кнопки. За рахунок цього Samsung може зменшити нижню лицьову панель телефону і досягти співвідношення 90% дисплея до площі лицьової панелі.

Також ймовірно, що в 2017 році презентація флагмана може бути перенесена на квітень. Причиною тому стало бажання компанії все перевірити і переконатися, що з новим флагманом не відбудеться те ж, що з Galaxy Note 7.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X